tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz

Denizli ve Ege’de şöminenin adresi olmayı başarmış, kalite ve güler yüzden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ilke edinmek ilk görevimiz oldu.Şömine sektöründeki teknolojik gelişmeleri, Avrupa’nın ve Dünya’nın en kaliteli markalarını sunmaktan gurur duyuyoruz.

Müşterilerimize en kaliteli ürünler ile en kısa zamanda, hizmet kalitesinden ödün vermeden ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz.

Keşif, mimari tasarım ve SATIŞ SONRASI SERVİS ALEV ŞÖMİNE, mekanında keşif yapılmasını isteyen herkese hizmet vermektedir. Firmamıza müracaatınız sonrasında, saha sorumlusu inşaat teknikseyinleri tarafından evinizde detaylı bir keşif yapılır. Keşif sonrası, istediğiniz veya firmamız tarafından tavsiye edilen modeller, mimarlarımızın 3 boyutlu çizimleriyle beğeninize sunulur. Ölçülendirilmiş ve render’lı 3 boyutlu çizimler karar verme sürecinizi kolaylaştırırken montaj sonrası herhangi bir sürprizle karşılaşma olasılığınızı ortan kaldırır. Satış sonrasında, herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan, şöminenizle ilgili herhangi bir konuda istediğiniz servis, talepte bulunduğunuz hafta içerisinde uzman servis ekiplerimiz tarafından gerçeklestirilmekdir.

Whatsapp
Ömer Çiftçi
Ömer Çiftçi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?